banner
صفحه اصلی » محصولات > سیستم روغن کاری
رده محصول

نفت و گاز سیستم روغن کاری

روانکاری نفت و گاز شناخته شده به عنوان "گاز و مایع دو فاز مایع خنک کننده و روغن کاری تکنولوژی" در دانشگاه ها، نوع جدیدی از تکنولوژی روغن کاری که ارائه می دهد مزایای بی نظیر بیش از فن آوری های سنتی تک فاز مایع روغن کاری است. با موفقیت آن مشکل را حل کرد...

ارسال درخواستچت کن

روانکاری نفت و گاز شناخته شده به عنوان "گاز و مایع دو فاز مایع خنک کننده و روغن کاری تکنولوژی" در دانشگاه ها، نوع جدیدی از تکنولوژی روغن کاری که ارائه می دهد مزایای بی نظیر بیش از فن آوری های سنتی تک فاز مایع روغن کاری است. آن را با موفقیت حل کرده مشکل است که نمی تواند توسط روانکاری روغن خشک و روغن روغنکاری غبار غلبه بر، آن پاسخگوی نیازهای آخرین تحولات در تجهیزات صنعتی مکانیکی، به ویژه مناسب برای درجه حرارت بالا و بار سنگین، سرعت بالا، سرعت بسیار پایین و شرایط بد آب خنک کننده و حمله به خاک. دلیل آن می تواند به حل مشکل که تکنولوژی سنتی تک فاز مایع روغن کاری حل نمی کند و یک اثر بسیار آشکار است که تا حد زیادی گسترش عمر جفت اصطکاک و بهبود محیط سایت، بیشتر و بیشتر به طور گسترده ای است ، به خصوص در صنعت فولاد استفاده می شود.

قانون اساسی

سیستم روغن کاری پنوماتیک نفت و گاز عمدتا متشکل ایستگاه اصلی، دو مرحله نفت و گاز توزیع کننده PLC کنترل برق دستگاه وسط اتصال لوله و لوازم لوله

حالات برنامه

کاربرد روانکاری های نفت و گاز در زنجیره

درایو های زنجیره ای است روش به طور گسترده ای مورد استفاده در انتقال مکانیکی، اما در اکثر موارد، ما غفلت اهمیت زنجیره روانکاری، کوتاه شدن عمر زنجیره ای صنعتی و افزایش فرکانس جایگزین زنجیره ای کل نتیجه افزایش هزینه تعمیر و نگهداری. در حال حاضر, زنجیره ای بیشتر به سطح زنجیره توسط روغن و یا گریس روغن با غلظت بالا متصل هستند. اگر چه شما روان می تواند زنجیره ای و زنجیره دنده سطح، اما تقریبا نفوذ می تواند به پین زنجیره آستین و غلطک.

به منظور بهتر محافظت سرویس زنجیره ای، شما نیاز به انتخاب زنجیره نفت و گاز روغن کاری دستگاه بهتر، استفاده از زنجیره لیز کننده نفت و گاز، نه تنها موجب صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری، اما همچنین آسیب های زنجیره ای و فرکانس جایگزین را کاهش دهد ,خود به ارمغان می آورد مزایای نسبت به روش سنتی از مالیدن روغن کاری گریس، دستگاه روغنکاری زنجیره نفت و گاز بدون شک مقرون به صرفه ترین راه حل است.

دستگاه زنجیره نفت و گاز روانکاری نوع مصرفی متمرکز نفت و گاز سیستم روغن کاری، راه روغنکاری، مخلوط نفت و گاز به عنوان تزریق جریان دو فاز و روغن ریز استفاده می شود (1.8 mm ~ 40.6 mm) به زنجیره ای برای ارائه تزریق نفت و گاز مخلوط تلگراف. با توجه به مقدار کمی از روغن و تزریق ویژه به زنجیره ای روغن روان کننده می تواند نفوذ به پین زنجیره پوشش شفت و غلتکی، نوع مدل روانکاری مقرون به صرفه و قابل اعتماد است. روان کننده داده شده نیز معمولا توسط زنجیره ای در وسط عملیات ارائه می شود و فاصله زمانی مولد پالس هوا کنترل می شود.

 

استفاده از نفت و گاز روانکاری در ماشین اره.

دستگاه برش به طور گسترده ای در صنعت، در حالی که دستگاه sawing اغلب اتخاذ امولسیون سنتی از ریختن مواد اولیه و تیغه اره که اثر روانکاری و خنک کننده است، اما این نوع روغن نیاز به مجموعه ای کامل و قابل اطمینان استفاده می شود سیستم فیلترینگ، این هزینه sawing دستگاه خود را، پس از مدت ها با استفاده از امولسیون نیازهای تولید را افزایش دهد، این هم هزینه را افزایش می دهد.

در مقایسه با دستگاه سنتی sawing سیستم روانکاری روغن و گاز sawing دارای مزیت بزرگ است.

●Sawing دستگاه خود نیاز به تجهیزات تصفیه به فیلتر روغن نتیجه صرفه جویی در هزینه های تولید ماشین.

●There بدون نیاز به افزایش هزینه های عملیاتی از پردازش روغن کاری است.

●Oil مصرف بسیار پایین است حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست.

● فرآیند برش عامل محیط زیست را آلوده نمی کند.

● سطح قطعه کار خشک بدون درمان پست است.

به منظور حفاظت بهتر ماشین sawing شما نیاز به انتخاب یک دستگاه sawing از نفت و گاز دستگاه روغنکاری بهتر، استفاده از روغن و روانكاري سونج ماشین گاز، نه تنها موجب صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری، اما همچنین کاهش آسیب تیغه اره و فرکانس جایگزینی نفت و گاز روانكاري سونج ماشین بدون شک مقرون به صرفه ترین راه حل است.

نفت و گاز روانكاري سونج ماشین نوع مصرفی متمرکز نفت و گاز سیستم روغن کاری، راه روغنکاری، مخلوط نفت و گاز به عنوان تزریق جریان دو فاز و روغن ریز استفاده می شود (1.8 mm ~ 40.6 mm) ارائه شده است به زنجیره ای برای تزریق نفت و گاز مخلوط تلگراف. با توجه به مقدار کمی از روغن و تزریق ویژه به زنجیره ای روغن روان کننده می تواند نفوذ به پین زنجیره پوشش شفت و غلتکی، نوع مدل روانکاری مقرون به صرفه و قابل اعتماد است. روان کننده داده شده نیز معمولا توسط زنجیره ای در وسط عملیات ارائه می شود و فاصله زمانی مولد پالس هوا کنترل می شود.

Hot Tags: نفت و گاز روانکاری سیستم, چین, تولید کنندگان, ارزان برای فروش

پرس و جو