banner
صفحه اصلی » محصولات > لوازم روان کننده > شیر کنترل جهت
رده محصول

شیر هیدرولیک کنترل جهت

Ⅰ. بررسی اجمالی آن شامل موتور نوع ترمینال متمرکز لیز کننده سیستم است که روان کننده روغن خروجی از پمپ شونده به خط لوله تامین گریس اصلی دو روش دیگر ارائه می شود. شیر همراه با فشار تنظیم عملکرد و به طور خودکار معکوس می باشد. مجموعه...

ارسال درخواستچت کن

image002.jpg. بررسی اجمالی
این امر در موتور نوع ترمینال متمرکز لیز کننده سیستم است که روان کننده روغن خروجی از پمپ شونده به خط لوله تامین گریس اصلی دو روش دیگر ارائه می شود.  شیر همراه با فشار تنظیم عملکرد و به طور خودکار معکوس می باشد. تنظیم فشار برای برگشت را می توان تنظیم بین 0 ~ 20Mpa و تنظیم مناسب است. ساختار ساده و قابل اعتماد است.
. پارامترهای فنی


مدل

محدوده فشار (MPa)

پیش فرض فشار (MPa)

سیستم پشتیبانی

پمپ های پشتیبانی

حلقوی

اسپری

DR4-5

3.5~20

10.5

DRB P; HB P (L); DRB-L


. ابعاد

blob.png

 

. اصل کار

blob.png

گذشت اتاق چربی شیر در انجیر. 1 نشان داده شده است. اقدام نیروی فشار تنظیم بهار شود پیستون می سازد 1 در سمت چپ بدن شیر برای عمل تخصیص صفحه. ترمینال پیستون 1 و 2 پیستون به نسبت به گریس خروجی 1 و گریس خروجی 2 متصل می شوند.
روغن فشار وارد اتاق دو پیستون 3 را از ورودی روغن های پلاستیکی (Fig.2). که در آن، گریس فشار اتاق چپ از گریس خروجی 1 سرازیر است. در عین حال فشار روغن باقی می ماند در قسمت چپ پیستون 3 قانون اتاق عبور در پیستون 1، ساخت پیستون 3 در حق بدن شیر باشد. سپس قسمت راست پیستون 3 گریس بازگشت دهان متصل است. فشار روغن در محفظه مناسب توسط پیستون 2 متصل است. هنگامی که فشار چپ (فشار خروجی) پیستون 1 نیروی اقدام بهار در پیستون غلبه، پیستون 1 حرکت leftward و حرکت در همان زمان پیستون 2 leftward.
هنگامی که پیستون 2 و پیستون 1 حرکت به قسمت راست بدن شیر (انجیر. 3)، قسمت چپ پیستون 3 متصل به گریس دهان بازگشت. فشار روغن در قسمت راست پیستون 3 قانون اتاق عبور در پیستون 2، ساخت پیستون حرکت leftward و وارد در سمت چپ بدن شیر باقی می ماند. سپس فشار روغن در اتاق مناسب جریان پیستونی 3 از روغن خروجی 2 در حالی که فشار روغن در محفظه چپ توسط پیستون 1 متصل است. هنگامی که فشار مناسب (فشار خروجی) پیستون 2 نیروی اقدام بهار در پیستون غلبه، پیستون 2 rightward حرکت می کند و در همان زمان حرکت پیستون 1 rightward.   هنگامی که پیستون 2 و پیستون 1 حرکت به قسمت چپ بدن شیر، قسمت راست پیستون 3 متصل به گریس دهان بازگشت. باقی می ماند فشار روغن در قسمت چپ پیستون 3 قانون اتاق عبور در پیستون 1، هل دادن پیستون را به حرکت rightward و وارد در سمت راست بدن شیر (انجیر.  1). چرخه کار تکمیل شده است.
توجه: به منظور test شرط برگشت شیر هیدرولیک برگشت فرستنده سیگنال در شیر می توان نصب شده. هنگامی که فشار روغن خروجی از andldquo معکوس; خروجی 1andrdquo; به andldquo؛ 2andrdquo خروجی; پیستون در حالیکه دریچه مخاطب در فرستنده سیگنال نزدیک ساخت. هنگامی که پیستون reversely حرکت می کند، مخاطب قطع شده است. کاربران قادر به اتصال فرستنده سیگنال به کنترل یا نظارت واحد بر اساس نیازهای خود را ممکن است. علاوه بر این، گردانندگان سایت می توانید مشاهده وضعیت جنبش نشان می دهد میله از طریق لوله شفاف در فرستنده سیگنال

  

 

Hot Tags: هیدرولیک کنترل جهت تولید کنندگان شیر چین،, ارزان برای فروش

پرس و جو