banner
صفحه اصلی » محصولات > لوازم روان کننده > شیر کنترل جهت
رده محصول

2 راه بردن شیر

Ⅰ. مروری بر نوع 24EJF P (اصل به نوع س-V) 2-موقعیت 4 راه بردن شیر یکپارچه است معکوس واحد کنترل دریچه که پیستون حرکت محور موتور DC برای باز کردن و بستن خط تامین گریس یا معکوس جهت تامین گریس; حتی اگر کار در شدید بیماری (مانند...

ارسال درخواستچت کن

. بررسی اجمالی
نوع 24EJF P (در اصل نوع س پنجم) 2-موقعیت 4 راه بردن شیر یکپارچه است معکوس واحد کنترل دریچه که پیستون حرکت محور موتور DC برای باز کردن و بستن خط تامین گریس یا معکوس جهت تامین گریس; حتی اگر در شرایط کار شدید (مانند دمای پایین یا روغن با غلظت بالا), آن را هنوز هم کاملا قابل اعتماد است.
شیر، به چربی و روغن سيستم روغنکاری تحت PN 40Mpa و اصلی و خط واحد از سیستم هیدرولیک است که در در همین حال می تواند مورد استفاده قرار گیرد در سه شکل از جمله 2 و موقعیت 4 راه، 2 و موقعیت 3 راه و 2 موقعیت 2-راه متمرکز.


. پارامترهای فنی


مدل

فشار اسمی
(MPa)

معکوس زمان
(S)

قدرت موتور DC
(W).

ولتاژ
(V)

گشتاور موتور DC
(N.m)

وزن
(کیلوگرم)

24EJF-P

40(P)

0.5

40

~220

20

13

استفاده از گریس با 220(25℃,150g) نفوذ مخروط حداقل 1/10 میلی متر (NLGI0 #~ 3#) یا لیز کننده روغن با ویسکوزیته حداقل درجه N68. درجه حرارت محیط کار است -20 ~ 80℃.


. ابعاد

blob.png

. اصل کار
این شیر از DC موتور، سوئیچ محدود کردن، معکوس شیر یکسوساز ترانسفورماتور و اجزای دیگر که روی قرنیز همان نصب شده و در داخل پوسته پوشش محافظ قرار داده شده است.
جعبه کنترل الکتریکی در سیستم می فرستد از سیگنال reversing (توسط سوئیچ فشار افتراقی در پایان سیستم فرستاده) به DC موتور شروع به حرکت چرخشی و پیستون سوپاپ به خط مستقیم درایو دور جنبش از طریق چرخ دنده خارج از مرکز. وقتی وارد پیستون سوپاپ در مورد بازگرداندن موقعیت از موقعیت خانه گیج یا گمراه کردن در پایان لمس پیستون سوپاپ حد سوئیچ برای ارسال سیگنال های الکتریکی به جعبه کنترل برق، سفارش DC موتور به چرخش، بنابراین برای ای منظور توقف ج روند معکوس.

blob.png

.  آموزش استفاده

  1. این شیر باید در پایان جلو اصلی کنترل شده و خط شعبه منطقه که در آن تهویه خوب، خشک برای راحتی بازرسی و هیچ مکانیسم حرکت اطراف وجود دارد و سیستم نصب شده.

  2. در هنگام استفاده به عنوان 2 و موقعیت 2 راه، گریس andldquo خروجی; Bandrdquo; و باید بازگشت به پورت متصل.

  3. در هنگام استفاده به عنوان موقعیت 2 3 راه، گریس andldquo خروجی; Bandrdquo; باید وصل.

  4. سیم کشی الکتریکی کنترل شده باید مطابق با اصل ارائه شده در نمودار شماتیک بالا متصل.


.  گسل مشترک و عیب یابی

  1. شیر reversing معکوس.

شاید چون هیچ سیگنال reversing ورودی به موتور; جوش جوش قطره; شفت موتور و دنده عادی ها شل و نه تنگ; ماده ناخالصی در اتاق شیر می شود; پیستون بلوک های کشویی و غيره.  گسل پس از پیدا کردن دلیل حذف.

  1. گریس نشت در دو سر پیستون کشویی.

چون حلقه آب بندی است مدت طولانی سهام یا نشانه پیری برای مدت طولانی استفاده شده است عمدتا ناشی از آسیب آب بندی حلقه در دو سر، شاید آن است. آن است که به جای حلقه آب بندی پیشنهاد.

Hot Tags: 2 راه بردن تولید کنندگان شیر، چین، ارزان برای فروش

پرس و جو