banner
صفحه اصلی » محصولات > لوازم روان کننده
رده محصول

سوئیچ فشار دیفرانسیل

Ⅰ. مروری بر نوع YCK P5 (نوع اصل SG-A) شامل سوئیچ تفاوت فشار به سیستم شونده دو خط متمرکز با PN از 40MPa است که برای کنترل برگشت شیر و یا نظارت بر سیستم شونده استفاده می شود. این اعمال می شود اختلاف فشار دو لوله به فرستادن الکتریک...

ارسال درخواستچت کن

image002.jpg. بررسی اجمالی
YCK P5 تایپ (نوع اصل SG-A) شامل سوئیچ تفاوت فشار به سیستم شونده دو خط متمرکز با PN از 40MPa است که برای کنترل برگشت شیر و یا نظارت بر سیستم شونده استفاده می شود. اختلاف فشار دو خط لوله برای ارسال سیگنال های الکتریکی را اعمال می کند. هنگامی که فشار دستیابی به 5MPa، سیگنال کنترل دریچه برگشت به عقب و یا نظارت بر سیستم شونده ارسال می شود. به طور کلی در انتهای دو خط لوله اصلی از نوع ترمینال دو خط متمرکز لیز کننده سیستم نصب شده است.
 

. پارامترهای فنی

مدل

فشار اسمی (MPa)

نشان دهنده فشار دیفرانسیل (MPa)

جریان نشان می دهد (میلی لیتر)

حداکثر.    ولتاژ (V)

حداکثر.    جریان الکتریکی (A)

وزن (کیلوگرم)

PCK P5

40

5

0.7

500

15

3

استفاده از گریس با 220(25℃,150g) نفوذ مخروط حداقل 1/10 میلی متر (NLGI0 #~ 3#) یا لیز کننده روغن با ویسکوزیته حداقل درجه N68. درجه حرارت محیط کار است -20 ~ 80℃.
 

. ابعاد


 

blob.png

 

. توصیف مدل

blob.png

. اصل کار
image008.pngبدن شیر سوئیچ تفاوت فشار و سفر سوئیچ روی میز پایین مونتاژ شده. لیز کننده گریس وارد اتاق حق شیر بدن پیستون فشار تفاوت سوئیچ از طریق خط لوله اصلی ب برای اقدام نیروی فشار در حالی که خط لوله اصلی A بارگیری نشود. زمانی که اختلاف فشار دو خط لوله اصلی رسیدن به 5MPa، پیستون حرکت می کند leftward پس از غلبه بر نیروی بهار در اتاق چپ و سوئیچ فشار سفر، ساخت تماس 1 و 2 نزدیک, پالس ارسال سیگنال به کابینه کنترل برق سیستم ترمینال 1 و 2 تماس با شیر به معکوس. سپس خط لوله اصلی A تحت فشار است و خط لوله اصلی ب نمی unloads. پیستون برای نیروی بهار در اتاق های دو محور است. تماس با 1 و 2 از سفر سوئیچ خاموش است و ترمینال محل مرکز تماس 3-4. سیستم چرخه دوم کار را شروع می شود. پس از اختلاف فشار دو خط لوله اصلی رسیدن به 5MPa دوباره، پیستون rightward، تماس نزدیک منتقل می کند. سیگنال پالس ارسال دوباره به زور شیر برگشت به عقب و دوباره چرخه بعدی شروع می شود.

  

.  آموزش استفاده

  1. سوئیچ تفاوت فشار در محل که در آن است به خوبی تهویه مناسب و خشک و مناسب برای رصد و همچنین که در آن هیچ مکانیزم حرکت اطراف به تداخل وجود دارد نصب گردند.

  2. تفاوت سوئیچ فشار باید در پایان خط لوله اصلی از نوع ترمینال در دو خط شونده سیستم متمرکز و که حساسیت توسط پیری تأثیر خواهد توزیع کننده خط دو نیز پشت آن نصب شده باید در نصب شده، زوال و پژمرده از لیز کننده گریس.

  3. پس از سفر سوئیچ متصل, پل تماس به محل مرکز تنظیم و پیچ ها را سفت.

Hot Tags: دیفرانسیل فشار سوئیچ، چین، سازندگان، ارزان برای فروش

پرس و جو