banner
صفحه اصلی » محصولات > محصولات ویژه
رده محصول

VSG-KR دوالین توزیع کننده

Changzhou Lango Machinery & Technology Co.Ltd تولید کننده و صادر کننده پمپ روانکاری حرفه ای در چین است که با طراحی، توسعه و تولید تجهیزات روانکاری مواجه است.

ارسال درخواستچت کن

Changzhou Lango Machinery & Technology Co.Ltd تولید کننده و صادر کننده پمپ روانکاری حرفه ای در چین است که با طراحی، توسعه و تولید تجهیزات روانکاری مواجه است.

بررسی اجمالی

دهان تغذیه کننده با روغن بالا و پایین برای توزیع کننده خط دو نوع VSG-KR وجود دارد. هنگامی که پیستون توزیع کننده به جلو و ناخالصی کار می کند، گریس به ترتیب به ترتیب از بالا و پایین دهان تغذیه تخلیه می شود. تخلیه چربی دو در یک در دهان تغذیه شده با روغن بالا و پایین طراحی شده است. برای تغییر تخلیه گریس از تعداد عجیب و غریبی از خروجی ها، فقط لازم است جهت هدایت بوشه را تنظیم کنید. وضعیت کار توزیع کننده نیز می تواند به طور مستقیم از حرکت نشان دادن میله مشاهده شود. علاوه بر این، میزان تغذیه گریس در هر خروجی روغن را می توان با تنظیم پیچ به راحتی در محدوده مشخص شده تنظیم کرد.


پارامترهای فنی

مدل

فشار نامی (MPa)

فشار کار (MPa)

جريان اعمال شده (ml / cycle)

جریان زمانی که پیچ پیچ پیچ یک نوبت (میلی لیتر)

VSG ※ -KR

40

≤1.2

0 ~ 2.3

0.14


استفاده از گریس با حداقل نفوذ مخروطی 265 (25 ℃، 150g) 1 / 10mm (NLGI0 # ~ 2 #) یا روغن روغن با حداقل ویسکوزیته درجه N68. دمای محیط کار -10 ~ 80 ℃ است. این باید با فشار 20MPa هنگام استفاده از روغن روانکاری کار کند.استفاده از دستورالعمل

برای اتصال مجراهای بالا و پایین، لازم است که پیچ ها را در سوراخ ها بشوئید، برای جلوگیری از ورود گرد و غبار، پریز برق بالا یا پایین را با پلاگین G 1/4 وصل کنید.


دستورالعمل سفارش

اگر توزیع کننده نصب شده و فراتر از دمای محیط -10 ° C ~ 80 10 ° C مورد استفاده قرار گیرد، لازم است که آن را در قرارداد سفارشی تعریف کنید تا مهر و موم مقاوم در برابر دمای پایین و با درجه حرارت بالا در تحویل کالا ارائه شود.LangO حرفه ای است تولید کننده تجهیزات روانکاری ، منطقه تولیدی 20،000 متر مربع و 100 کارگر دارد. محصولات ما در ارتقاء هستند. اگر توزیع کننده تجهیزات روانکاری یا کارخانه ها هستید و اگر سوالی دارید یا نیاز به تجهیزات روانکاری دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.


Hot Tags: vsg-kr توزیع کننده دو خط، چین، تولید کنندگان، ارزان، برای فروش

پرس و جو