banner
صفحه اصلی » محصولات > محصولات ویژه
رده محصول

توزیع کننده سری تک سیم سری SSV

Changzhou Lango Machinery & Technology Co.Ltd تولید کننده و صادر کننده پمپ روانکاری حرفه ای در چین است که با طراحی، توسعه و تولید تجهیزات روانکاری مواجه است.

ارسال درخواستچت کن

Changzhou Lango Machinery & Technology Co.Ltd تولید کننده و صادر کننده پمپ روانکاری حرفه ای در چین است که با طراحی، توسعه و تولید تجهیزات روانکاری مواجه است.


بررسی اجمالی

توزیع کننده پیشرفته تک خط تک تک سری SSV به یک دستگاه واحد و یا یک گریس کوچک یا یک سیستم روغنکاری متصل به روغن نفت با PN زیر 30MPa اعمال می شود. پیستون در پوسته آن، ورودی گریس روان کننده را از ورودی را با حجم قابل برنامه ریزی قابل اعتماد و اجباری توزیع می کند. در هر دو سمت چپ و راست این توزیع کننده، گریس ها وجود دارند. ابعاد نصب تعدادی از رسانه ها یکسان است. برای افزایش حجم تغذیه، می توانید از گریس ها استفاده کنید و آن را به یک پمپ روانکاری دستی، پنوماتیک یا موتور متصل کنید تا یک سیستم روغنکاری متداول با مقیاس کوچک و ارزان قیمت را تشکیل دهد. و همچنین می تواند به توزیع کننده یک خط یا دو خط یک سیستم روانکاری متمرکز بزرگ برای توزیع ثانویه به عنوان یک توزیع کننده کمکی متصل شود.


پارامترهای فنی


مدل

فشار نامی (MPa)

جریان هر جریان خروجی (میلی لیتر / چرخه)

فشار کار (MPa)

مقدار خروجی

وزن (کیلوگرم)

SSV-6

30

0.2

≤1.5

6

1.1

SSV-8

8

1.5

SSV-10

10

2.0

SSV-12

12

2.5

استفاده از گریس با حداقل نفوذ مخروطی 265 (25 ℃، 150g) 1 / 10mm (NLGI0 # ~ 2 #) یا روغن روغن با حداقل ویسکوزیته درجه N68.قطعنامه به گسل های رایج

1. توزیع کننده کار نمی کند
بررسی کنید که آیا فشار روغن موجود در خط لوله عرضه گریس وجود دارد یا خیر؛ اگر نقطه ی روانکاری وصل شده باشد یا خاموش باشد اگر خط تولید گاز فشاری است، اگر ناخالصی ها فیدر گریس را وارد کنید. پس از آنکه علت کشف و حذف شد، آنها را حل کنید.

2. نشت در واحد تنظیمی نشانگر متحرک.
از بین بردن بدن محدود کننده و بررسی اینکه آیا مهر و موم مهر و موم شده است برای مدت زمان طولانی استفاده می شود و یا آن را در دمای محیط بالاتر از مشخص شده یا نه استفاده کنید. بعد از اینکه علت کشف شد، حلقه مهر و موم را عوض کنید.دستورالعمل سفارش

مسدود شدن در دستگاه یا هر تحمل متصل رخ می دهد. ابتدا بررسی کنید که آیا پمپ روان کننده کار می کند یا خیر، و اگر گریس روان کننده به توزیع کننده اصلی عرضه می شود. اگر گریس روان کننده در هنگام باز شدن بندر تغذیه توزیع کننده سرریز شود، نشان می دهد که توزیع کننده منبع شکست است. اتصال سوپاپ تغذیه را به هم وصل کنید و سوپاپ تغذیه را بچرخانید و اتصالات تحمل یاتاقانهای تحت فشار یک به یک را باز کنید. اگر گریس روان کننده سرریز شود، بدان معنی است که تحمل مسدود شده است.

هنگامی که مسدود شدن در توزیع کننده اتفاق می افتد، توزیع کننده باید جایگزین شود. در شرایط اضطراری، توزیع کننده می تواند با توجه به شرایط زیر مورد توجه قرار گیرد.

1. محل کار تمیز باید وجود داشته باشد.

2. مفاصل را در هر پورت تغذیه گریس و خروجی گریس جدا کنید.

3. شاخه های پیچ را در دو طرف حفره های پیستون تخلیه کنید.

4. پیستون را با یک میله پیستونی نرم (قطر کوچکتر از 6 میلیمتر و با استفاده از یک میله پلاستیکی) را فشار دهید.

5. تزریق، ضربه و بدن توزیع کننده را با هوای فشرده شستشو دهید.

6. قطر جریان و سوراخ های شیب دار در توزیع کننده را با یک سیم نازک (Φ 1.5mm) بررسی کنید.

7. بشویید، تزریق کنید و دوباره بدن توزیع کننده را بکشید.

8. حلقه های کوسن مسی را جایگزین کنید و توزیع کننده را مجددا مونتاژ کنید.

9. توزیع کننده تازه نصب شده را با یک پمپ دستی چک کنید اگر فشار شروع توزیع کننده نباید بالاتر از 2.5 مگاپاسکال باشد. اگر شروع فشار بیش از 2.5MPa باشد، توزیع کننده باید جایگزین شود.


LangO سازنده تجهیزات روانکاری حرفه ای است، دارای 20،000 متر مربع و 100 کارگر است. محصولات ما در ارتقاء هستند. اگر توزیع کننده تجهیزات روانکاری یا کارخانه ها هستید و اگر سوالی دارید یا نیاز به تجهیزات روانکاری دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.


Hot Tags: ssv سری توزیع کننده پیشرو تک خط، چین، تولید کنندگان، ارزان، برای فروش

پرس و جو