banner
صفحه اصلی » محصولات > محصولات ویژه
رده محصول

SSPQ-P سری Dual Line Distributor

Changzhou Lango Machinery & Technology Co.Ltd تولید کننده و صادر کننده پمپ روانکاری حرفه ای در چین است که با طراحی، توسعه و تولید تجهیزات روانکاری مواجه است. بررسی SSPQ-P سری (در اصل سری ZV-B) توزیع کننده دو خط اعمال می شود به ...

ارسال درخواستچت کن

Changzhou Lango Machinery & Technology Co.Ltd تولید کننده و صادر کننده پمپ روانکاری حرفه ای در چین است که با طراحی، توسعه و تولید تجهیزات روانکاری مواجه است.

بررسی اجمالی

سری SSPQ-P (در اصل سری ZV-B) توزیع کننده خط دوگانه برای سیستم روغنکاری دوغاب روغن یا روغن با PN 40MPa به عنوان واحد محاسبه تغذیه روغن اعمال می شود. با استفاده از دو ترمینال اصلی تامین گاز توسط گریس متناوب، روغن را به پیستون تغذیه می کند و عملکرد کمی توزیع کننده گریس را به هر نقطه ی روانکاری کامل می کند. توزیع کننده دارای سه نوع است: توزیعکننده با اسکروتغز کردن روغن، توزیع کننده با واحد تنظیم کننده حرکت و توزیع کننده با واحد کنترل سوئیچ سفر.

1. توزیعکننده با اسکروتغالی روغن: حجم تغذیه را نمی توان تنظیم کرد که تنها با انتخاب اسکروتروشاتور روغن با شاخص تغذیه مختلف تغییر می کند.

2. توزیع کننده با واحد تنظیم حرکت نشانگر: میزان تغذیه را می توان بین 0 و میزان تغذیه رتبه بندی تنظیم کرد و این که آیا توزیع کننده به طور معمول کار می کند یا نه می تواند با مشاهده یک واحد تنظیم نشانگر متحرک قضاوت شود.

3. توزیع کننده با واحد تنظیم سوئیچ سفر: حجم تغذیه را می توان بین 0 و میزان تغذیه رتبه بندی تنظیم کرد و شرایط تغذیه روغن نقاط روانکاری را می توان با استفاده از سوئیچ مسافرتی برای ارسال یک سیگنال کنترل کرد. فقط یک واحد تنظیم کننده سوئیچ محدود می تواند برای یک توزیع کننده مجهز باشد.


پارامترهای فنی

"جریان از دست دادن" به معنای جریان است که باعث می شود پیستون برگشت پذیر کار کند.


مدل

فشار نامی (MPa)

فشار کار (MPa)

جریان نزولی (میلی لیتر)

جریان هر خروجی (میلی لیتر / چرخه)

مقدار خروجی

همکاری با

※ SSPQ ※ -P0.5

40

≤1

0.3

0.5

1 ~ 8

1،2

※ SSPQ ※ -P1.5

1.5

1،2،3

※ SSPQ ※ -P3.0

3.0

1 ~ 4

2

گزینه های "Collocation with" عبارتند از: 1، گریس تغذیه پیچ؛ 2، واحد تنظیم کننده حرکت (محدود کننده)؛ 3، واحد تنظیم سوئیچ مسافرتی. جریان یک خروجی دو برابر به عنوان "جریان هر خروجی" است هنگامی که مقدار خروجی عجیب و غریب است. استفاده از گریس با حداقل نفوذ مخروط 220 (25 ℃، 150g) 1 / 10mm (NLGI0 # ~ 3 #) یا روغن روان کننده با حداقل ویسکوزیته درجه N68. دمای محیط کار -20 ~ 80 ℃ است.


LangO حرفه ای است تولید کننده تجهیزات روانکاری ، منطقه تولیدی 20،000 متر مربع و 100 کارگر دارد. محصولات ما در ارتقاء هستند. اگر توزیع کننده تجهیزات روانکاری یا کارخانه ها هستید و اگر سوالی دارید یا نیاز به تجهیزات روانکاری دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.


Hot Tags: sspq-p سری دوگانه توزیع کننده چین، تولید کنندگان، ارزان، برای فروش

پرس و جو