banner
صفحه اصلی » محصولات > محصولات ویژه
رده محصول

DDRB-N (اصل ZB) پمپ روغنکاری چند نقطه ای

نوع DDRB-N (در اصل ZB) چند نقطه پمپ روانکاری به سیستم چند منظوره سیستم روانکاری دستگاه های کوچک و متوسط ماشین آلات با فرکانس نسبتا کم روانکاری، تعداد نقاط روانکاری زیر 50 و PN از 31.5Mpa اعمال می شود.

ارسال درخواستچت کن

Changzhou Lango Machinery & Technology Co.Ltd تولید کننده و صادر کننده پمپ روانکاری حرفه ای در چین است که با طراحی، توسعه و تولید تجهیزات روانکاری مواجه است.


نوع DDRB-N (در اصل ZB) چند نقطه پمپ روانکاری به سیستم چند منظوره سیستم روانکاری دستگاه های کوچک و متوسط ماشین آلات با فرکانس نسبتا کم روانکاری، تعداد نقاط روانکاری زیر 50 و PN از 31.5Mpa اعمال می شود. این یک واحد تحویل و تامین روغن است که به طور مستقیم یا از طریق توزیع کننده یک خط روغن و روغن را به هر نقطه روانکاری ارائه می کند. این به ویژه برای تجهیزات تکمیلی مانند متالورژی، معادن، بنادر، حمل و نقل، معماری و غیره مناسب است.


تعداد خروجی

فشار اسمی

(MPa)

جریان هر جریان خروجی (میلی لیتر / چرخه)

حجم ذخیره سازی روغن (L)

فرکانس روانکاری (چرخه / دقیقه)

قدرت موتور (کیلو وات)

وزن (کیلوگرم)

1 ~ 15

31.5

1.8؛ 3.5؛ 5.8؛ 10.5

10؛ 30

22

0.18

56

استفاده از گریس با حداقل نفوذ مخروطی 265 (25 ℃، 150g) 1 / 10mm یا روغن روغنی با حداقل ویسکوزیته درجه N68. دمای محیط کار -20 ~ 80 ℃ است.


اصل کار

نوع DDRB-N (در اصل ZB) چند نقطه پمپ روغنکاری عمدتا از گریس محافظ، مکانیزم کاهش سرعت، پمپ پیستون گریز فشار و موتور و غیره تشکیل شده است.

موتور درایو کرم؛ توربین با سرعت کاهش می یابد. شفت توربین چرخ های رانندگی غول پیکر را با سرعت کم چرخان می کند. صفحه کشیدن چرخ راننده اجزای پمپ پیستون پیستون گریز را به منظور انجام عمل دور از جذب و فشار دادن گریس هدایت می کند، در نتیجه گریس در خروجی های گریس هر مولکول پمپ تخلیه می شود.


استفاده از دستورالعمل

1. این نوع پمپ روغنکاری چند نقطه ای باید در محل با درجه حرارت محیط مناسب و گرد و غبار کمتر برای راحتی بازرسی، افزودن چربی و تعمیر و تعمیر و نگهداری نصب شود.

2. روغن روغن باید از روغن نگهدارنده روغن از دهان تغذیه کننده روغن توسط یک پمپ تغذیه تکمیل شود. باز کردن پوشش برای پر کردن رسانه های کارآمد بدون فیلتر، به شدت ممنوع است.

3. موتور را مطابق با جهت چرخش مشخص شده در صفحه جهت چرخش بر روی دیوار از مخزن نگهدارنده روغن گریس وصل کنید. معکوس ممنوع است

4. تعداد دهانه های تغذیه روغن را می توان به صورت خودسرانه در محدوده 1 تا 14 انتخاب کرد. مولفه پمپ پیستون پمپ گریز می تواند به صورت داوطلبانه بر اساس الزامات مختلف تجهیزات برداشته شود. سوراخ پیچ ها را می توان با پیچ M20X1.5 متصل کرد.

تنظیم تنظیم میزان گریس گریس را می توان با تنظیم محل سوراخ آستین سری 3 مطابق با نمودار زیر انجام دهید.


LangO حرفه ای است تولید کننده تجهیزات روانکاری ، منطقه تولیدی 20،000 متر مربع و 100 کارگر دارد. محصولات ما در ارتقاء هستند. اگر توزیع کننده تجهیزات روانکاری یا کارخانه ها هستید و اگر سوالی دارید یا نیاز به تجهیزات روانکاری دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.


Hot Tags: ddrb-n (در اصل zb) چند نقطه روغنکاری پمپ، چین، تولید کنندگان، ارزان، برای فروش

پرس و جو