banner
صفحه اصلی » محصولات > توزیع کننده > تونر پیشرفته تک خط
رده محصول

خط پیستون های مترقی توزیع کننده

Ⅰ. شامل مروری بر SSV سری خط مترقی توزیع کننده تجهیزات پست و یا کوچک اندازه چربی یا روغن خط متمرکز سیستم شونده با PN تحت 30MPa. پیستون در آن پوسته توزیع ورودی روغن روان کننده از ورود با حجم برنامه ریزی شده...

ارسال درخواستچت کن

. بررسی اجمالی
 image002.jpgشامل SSV سری خط توزیع کننده پیشرو در تجهیزات تک یا کوچک اندازه چربی یا روغن خط متمرکز سیستم شونده با PN تحت 30MPa. پیستون در آن پوسته توزیع روغن روان کننده ورودی از ورودی با حجم برنامه ریزی شده قابل اعتماد و اجباری است. گریس ها در سمت چپ و سمت راست این نوع توزیع کننده وجود دارد. ابعاد نصب تعداد مختلف رسانه های مشابه است. مشتق و متحد رسانه های چربی به افزایش حجم تغذیه است که می توان به دستی و پنوماتیک یا موتور رانده شونده پمپ تشکیل ساده و ارزان کوچک اندازه غلیظ شونده سیستم متصل می شود. و آن نیز می تواند به خط متصل شده و یا توزیع کننده خط دو بزرگ به اندازه سيستم روغنکاری برای توزیع ثانویه به عنوان توزیع کننده کمکی متمرکز.


. پارامترهای فنی

مدل

فشار اسمی (MPa)

تاریخ جریان خروجی هر (ml/چرخه)

فشار کار (MPa)

مقدار خروجی

وزن (کیلوگرم)

SSV-6

30

0.2

≤1.5

6

1.1

SSV-8

8

1.5

SSV-10

10

2.0

SSV-12

12

2.5

استفاده از گریس با 265(25℃,150g) نفوذ مخروط حداقل 1/10 میلی متر (NLGI0 #~ 2#) یا لیز کننده روغن با ویسکوزیته حداقل درجه N68.
 

. توصیف مدل

blob.png

. ابعاد

blob.png

blob.png

1.Outlet: ф6 (اتصالات خروجی است تنظیمات کارخانه)

2.Max. از دست دادن فشار است 1 ~ 2MPa زمانی که گریس یا روغن از طریق آن در 25℃.

 

. قطعنامه به گسل های مشترک

 1. توزیع کننده کار نمی کند.
  بررسی فشار روغن در خط لوله تامین گریس تحویل داده یا نه وجود دارد; اگر نقطه شونده یا نه متصل است; اگر خط لوله تامین گریس تخت فشار داده شده است; اگر ناخالصی فیدر گریس را وارد کنید. پس دلیل پیدا و حذف آنها را حل کنیم.

 2. نشت در حال حرکت شاخص واحد تنظیم.
  بین بردن بدن restrictor و اگر حلقه مهر و موم استفاده شده است برای مدت زمان بیش از حد طولانی و یا آن در دمای محیط بالاتر از مشخص شده یا نه استفاده می شود را بررسی کنید. پس دلیل متوجه حلقه مهر و موم جایگزین.


. سفارش آموزش
مسدود کردن در دستگاه و یا هر اتفاق می افتد تحمل متصل. اول بررسی کنید اگر پمپ شونده کار می کند یا نه و لیز کننده گریس به توزیع کننده اصلی عرضه شده است. تغذیه مفصل بندر توزیع کننده باز شدن اگر سرریزهای لیز کننده گریس آن ثابت می کند که توزیع منبع شکست است. اتصال و سفت شدن مفصل پورت تغذیه و تغذیه مفاصل بندر یاطاقان تابع یک به یک باز. اگر طغیان روغن کاری شونده, به این معنی دار مسدود شده است.
هنگامی که مسدود کردن رخ می دهد در توزیع کننده، توزیع کننده باید به جای. وضعيت اورژانس توزیع کننده می تواند با با توجه به شرایط زیر رسیدگی می شود.

 1. باید وجود داشته باشد تمیز محل کار.

 2. بین بردن مفاصل در هر روغن گریس و پورت خروجی تغذیه.

 3. شاخه پیچ در دو طرف پیستون حفره خالی کردن.

 4. فشار پیستون توسط میله پیستون نرم (قطر کوچکتر از 6 میلیمتر و استفاده از میله پلاستیکی که ممکن است).

 5. تزریق ضربه و شستن بدن توزیع کننده با هوای فشرده.

 6. بررسی جریان گذشت و حفره های شیب دار در توزیع کننده با سیم نازک آهن (Φ 1.5 میلی متر).

 7. شستن، تزریق و ضربه به بدن توزیع دوباره.

 8. تعویض کوسن های مسی حلقه و دوباره نصب توزیع کننده.

 9. هنگامی که فشار آغاز توزیع کننده بالاتر از 2.5MPa باید توزیع کننده تازه پیش ساخته با پمپ دستی بگیرید. توزیع باید به جای اگر فشار آغاز بالاتر از 2.5MPa.

Hot Tags: خط پیستون های مترقی توزیع کننده, چین, تولید کنندگان, ارزان برای فروش

پرس و جو